CAM BÖLME SİSTEMLERİ

Ofis Bölme uygulamalarımızda genel olarak kullanım amacı, rahat çalışma ortamları ve modern çalışma hayatının prestijli ofis ortamlarını sağlamak esastır. Her ofis bölme işi özel tasarım ve uygulamadır. Firma olarak, bir önerimiz ofisiniz için mutlaka olacaktır. Akılcı, görsel zenginlik ve fiyatları öncelik kazanacak tekliflerimiz için arayınız.

Ofis Büro Bölme Fiyatları

Ofis bölme fiyatları ancak yerinde yapılan titiz bir keşiften sonra belirlenmektedir. Tavsiyemiz; firmamızdan ücretsiz bir keşif talebinde bulunmanız yönündedir. Farklı büyüklükteki camlar farklı kalınlıkları gerektirmektedir. Küçük alanlar 6 mm temperli camlar ile kapatılabilmektedir; ancak cam ebatları büyüdükçe 8 mm veya 10 mm lamine camlar kullanılmaktadır. Bunu ancak ofis bölme işinde uzman bir teknisyen tespit edebilmektedir.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz?

Cam seperatör ürünlerimiz ile bürolarınızı belirli bir yüksekliğe kadar bölebiliriz. Bankalarda ve bazı ofislerde gördüğünüz cam bölmelerle çalışma alanlarını çoğaltabiliriz. Bürolarınızı tavana kadar alüminyum profillerle ve camlarla kapatabiliriz. Camların üstüne kumlama ve logo çalışmaları yapabiliriz. Cam kapı, sürgülü kapı veya fotoselli otomatik kapılarla bürolarınızı daha kullanışlı hale getirebiliriz. Büro bölme başlı başına uzmanlık isteyen bir iştir.

    Call Now ButtonHemen Ara
    × Teklif Al